BloxSwaps Logo
Gun

Catseye Gun

Obraz Catseye Gun w Murder Mystery 2
Wartość rynkowacoin
0.45
Wymień za Catseye Gun
Kategoria
Gun
Rzadkość
RARE
Popyt
Średni
Prognoza
Wzrost
  • Obraz Catseye Gun w Murder Mystery 2
    Catseye Guncoin0.45
    Macoin0.45Chce
    OfertyOferty
Historia wartości

Popularne przedmioty

Obraz Chroma Mortal w Murder Mystery 2

Knife

Chroma Mortal

coin1.90K
Obraz Emberbow w Murder Mystery 2

Gun

Emberbow

coin1.70K
Obraz Harvester w Murder Mystery 2

Gun

Harvester

coin250.0
Obraz Icewing w Murder Mystery 2

Knife

Icewing

coin13.0

Przedmioty powiązane z Catseye Gun

Przegląd: Catseye Gun

Pole

Szczegóły

Typ przedmiotu

Broń

Rzadkość przedmiotu

Rzadki

Wartość

coin0.45

Data wydania

18 października 2026 (Wydarzenie Halloween 2026)

Jak zdobyć

  • Zakup 20. poziomu Karnetu bojowego Wydarzenia Halloween 2026 za łącznie 11 400 Candies, dostępnego do 16 listopada 2026

  • Handel


O Catseye Gun

Catseye to rzadka broń dodana podczas Wydarzenia Halloween 2026, które rozpoczęło się 18 października 2026 r. i kończy się 16 listopada 2026 r.. Jest nagrodą za 20. poziom 30-poziomowego Karnetu bojowego wydarzenia. Poziomy od 2. do 29. kosztują po 600 Candies, a pierwszy poziom jest darmowy, więc 20. poziom kosztuje łącznie 11 400 Candies. Karnet bojowy jest nadal dostępny, więc Catseye można odblokować do końca wydarzenia. Później Catseye będzie dostępny wyłącznie w handlu.


Wygląd i najlepsze połączenia

Catseye to rewolwer z czarną lufą i chwytem oraz korpusem pokrytym pomarańczowymi, czerwonymi i żółtymi wzorami płomieni. Z boku, w pobliżu kurka, znajduje się okrągłe, świecące żółte oko. Catseye pasuje do swojego nożowego odpowiednika, Catseye Knife, tworząc Catseye Set. Nóż ma ciemne ostrze z tymi samymi płomieniami i duże, świecące żółte oko.


Historia Catseye Gun

Catseye trafił do gry inną drogą niż jego nożowy odpowiednik. Nóż jest przedmiotem Rare w Halloween Box 2026, który kosztuje 600 Candies lub 1 Halloween Key za otwarcie i daje 8% szansy na zdobycie, podczas gdy broń pochodzi wyłącznie z Karnetu bojowego. Oba przedmioty pojawiły się 18 października 2026 r., w dniu rozpoczęcia wydarzenia.

W Karnecie Bojowym Catseye znajduje się na 20. poziomie, między dwoma Halloweenowymi Kluczami — jeden jest na 19., a drugi na 21. poziomie. Każdy klucz otwiera Halloweenowe Pudełko bez wydawania 600 Candies, więc gracze, którzy kupią sobie drogę do Catseye, po drodze zyskają także otwarcia pudełka. Gdy wydarzenie zakończy się 16 listopada 2026 roku, Karnet Bojowy zostanie zamknięty, a Catseye będzie dostępny wyłącznie w handlu.


Więcej usług MM2 od BloxSwaps

Handluj przedmiotami MM2

Wartości MM2

Sprawdzarka wymian MM2

Darmowe przedmioty MM2

Serwery handlu MM2


Najczęściej zadawane pytania o Catseye Gun